Ciekawe innowacje w ofercie zakładów bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie obecnie cechują się dużą dozą innowacji, które mają na celu usprawnić i zarazem ułatwić stawianie zakładów. Coraz częściej wykorzystuje się do tego algorytmy utworzone za pomocą sztucznej inteligencji.

BetBooster w STS

Lider polskiego rynku bukmacherskiego jako jeden z trzech pierwszych bukmacherów na świecie zdecydował się na wprowadzenie tego typu udogodnienia dla swoich klientów. BetBooster jest niczym innym niż widżetem podpowiadającym użytkownikowi ciekawe typy bukmacherskie z związku z obecnie przeglądanym przez niego spotkaniem. Warto podkreślić, że propozycje BetBoostera oparte są na statystykach, które przytaczane są zawsze przy okazji postawienia zakładu. Rozwiązanie oferowane przez STS dotyczy aktualnie tylko dyscypliny piłki nożnej.

Jak to działa?

Gdy gracz wchodząc w dany zakład chce obstawić końcowy wynik meczu zespołu A i zespołu B, automatycznie pojawia się BetBooster. Innowacja ukazuje warte zainteresowania statystyki dotyczące obydwu konkretnych drużyn, na podstawie których pojawiają się zakłady. Przykładowo, podczas gdy w ostatnich trzech meczach zespół A zdołał strzelić więcej niż dwie bramki, BetBooster zaproponuje użytkownikowi postawienie zakładu na to, że tak samo stanie się w przypadku zbliżającego się spotkania. Można zatem powiedzieć, że jest to podręczne ukazania zakładu, którego prawdopodobieństwo wygrania jest oparte w dużej mierze na statystykach.

Betbuilder w Fortunie

Betbuilder jest z kolei modernizacją umożliwiającą graczowi stworzenie zakładów specjalnych zawierających kilka zdarzeń z pojedynczego wydarzenia sportowego. W ten sposób użytkownicy mogą do swoich kuponów dodać kilka kombinacji z oferowanych spotkań. Betbuilder dotyczy tylko wybranych spotkań.

Jak to działa?

Krótko mówiąc, dzięki Betbuilderowi klienci bukmachera Fortuna mogą personalizować swoje zakłady w ramach jednego wydarzenia sportowego. Po zbudowaniu takiego kuponu system automatycznie przelicza kurs potencjalnej wygranej. Oczywiście, zakłady dodawane w ramach Betbuildera nie mogą się bezpośrednio wykluczać. Należy przy tym także pamiętać, że do jednego spotkania można dodać maksymalnie 10 zdarzeń. Klasyczne zakłady, jak i te powstałe przy użyciu opisywanej innowacji można wzajemnie łączyć na jednym kuponie.