Liga australijska w zakładach bukmacherskich online

Zakłady bukmacherskie - liga australijska

Australijska A-League została założona w 2004 roku. To najważniejsze rozgrywki na całym kontynencie. W lidze gra dziesięć drużyn piłki nożnej z Australii i jedna z Nowej Zelandii. Przed powstaniem A-League istniała NSL – National Soccer League. Była to liga narodowa, która popadła w kłopoty finansowe. Australijska liga stała się bardzo atrakcyjna dla piłkarzy, którzy w przyjemnym warunkach klimatycznych chcieli pograć jeszcze na wysokim poziomie. Dla wielu polskich i europejskich fanów piłki nożnej A-League była do niedawna bardzo egzotyczna i niewielu się nią interesowała. Koronawirus zmienił sytuację.

A-League w tv i w legalnych zakładach bukmacherskich

Gdy tydzień po tygodniu i dzień po dniu swoje  piłkarskie rozgrywki zawieszały kolejne państwa oferta zakładów bukmacherskich w Polsce topniała niczym śnieg wiosną. Większość kibiców futbolu nie potrafiła się z tym pogodzić, szukają choć namiastki normalnego sezonu. Niektórzy wrócili do archiwalnych spotkań, rozgrywanych dawno temu. Inni postanowili szukać piłki na świecie. I tak właśnie polska telewizja sportowa i legalne zakłady bukmacherskie zwróciły uwagę na ligę australijską.

Mecze do obstawiania w zakładach online

Mecze pojawiły się w tv, a kursy na spotkania ligowe A-League trafiły do oferty bukmacherów online. Choć w samej Australii piłka nożna nie jest w czołówce najbardziej popularnych sportów, to teraz jej popularność mocno wzrosła. Nie wiadomo jak długo, bo koronawirus jest obecny także w Australii. Z tego powodu cześć meczów została przełożona, a część toczy się przy pustych trybunach. Tak było choćby podczas spotkania Sydney FC z Western Sydney Wanderers. Co ciekawe w lidze australijskiej gra jeden polski piłkarz. Chodzi o bramkarza Filipa Jurto, który w przeszłości występował w lidze holenderskiej. Obecnie borni on barw Western United FC. W obecnych rozgrywkach Polak wystąpił we wszystkich meczach, ale w meczu z Adelaide United doznał kontuzji głowy i zszedł już w 12. Minucie.

Typy, kursy bukmacherskie na ligę australijską

Tak, jak wcześniej pisaliśmy kibice muszą cieszyć się A-League, bo nie wiadomo, jak długo rozgrywki będą toczyły się bez przeszkód. Coraz więcej sportów na Antypodach jest zawieszanych. Kilka meczów ligi australijskiej już to spotkało. Na razie jednak bez przeszkód fani mogą szukać kursów i obstawiać tę ligę w legalnych zakładach bukmacherskich w Polsce.

Dodaj komentarz