Piłka nożna w legalnych zakładach bukmacherskich

Epidemia koronawirusa storpedowała świat sportu. Najmocniej oberwała piłka nożna, bo zdecydowana większość rozgrywek została zawieszona. Co więc można obstawiać u legalnych bukmacherów? Ligę białoruską i australijską!

Zakłady bukmacherskie - piłka nożna

W ostatnich tygodniach byliśmy świadkami, jak „wygaszane” były rozgrywki piłki nożnej na świecie. Tydzień po tygodniu, liga po lidze zawieszała swoje rozgrywki. Dotyczyło to rozgrywek TOP5 w Europie, ale także i polskiej Ekstraklasy. Jeszcze w połowie marca kibice mogli oglądać zmagania drużyn piłkarskich w Serbii, Rosji, czy w Turcji. Tam jednak też zdecydowano się zawiesić mecze. Kibice piłki nożnej przeżywają trudny okres, ale nie jest tak, że już nigdzie nie można zobaczyć piłki nożnej na żywo.

Zakłady bukmacherskie zmieniają oferty

Piłka nożna, nie tylko dla legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce, jest najważniejszą częścią oferty. Szacuje się, że prawie ¾ graczy obstawia właśnie wszelakie mecze futbolu. Nic więc dziwnego, że zawszenie i odwołanie kolejnych spotkań oraz przeniesienie Mistrzostw Europy na kolejny rok i zmiana na EURO 2021 było nie przyjemną rzeczą dla fanów i graczy. Swoją ofertę zmienić musiały zakłady bukmacherskie online. Zamiast Primera Division, Premier League, Bundesligi, La Liga, czy Serie A trzeba było szukać alternatyw.

Oferty zakładów bukmacherskich

Nowe typy bukmacherskie

Oferta została zmieniona i od pewnego czasu podstawą w legalnych zakładach bukmacherskich jest liga białoruska i australijska. Ta pierwsza jest jedyną ligą piłki nożnej, która rozegrała całą kolejkę w drugiej połowie marca. Na Białorusi rozgrywki odbywają się systemem wiosna-jesień, dlatego była to dopiero inauguracja rozgrywek w 2020 roku. Nie zabrakło niespodzianek, bo najlepsze białoruskie drużyny poprzedniego sezonu stracił punkty. Ciekawe czy wielu kibiców piłki nożnej właśnie tak sensacyjne rozstrzygnięcia obstawiało w zakładach bukmacherskich? Liga australijska to dla europejskich kibiców nieco egzotyczny wybór, ale poziom wcale nie jest taki niski, jak można by się spodziewać. Część piłkarzy, która przez lata dobrze radziła sobie na Starym Kontynencie, w pewnym momencie zdecydowała się na przeprowadzkę na Antypody, by w ciepłym klimacie dalej uprawiać piłkę nożną.

Kwiecień ciekawszy w zakładach bukmacherskich online?

Na razie więc kibice są niejako zmuszeni do zainteresowania się ligami, które jako jedyne grają swoje mecze. Wszyscy mają nadzieję, że za kilka tygodni sytuacja ulegnie choć minimalnej poprawie. I są ku temu przesłanki. Zwłaszcza jeśli chodzi o Azję. Z epidemią koronawirusa poradziły sobie Chiny, które wcześniej zawiesiły ligę chińską piłki nożnej. Teraz mówi się, że wkrótce piłkarze znów mogą wybiec na boisko. Podobnie w kwietniu może wyglądać sytuacja w lidze japońskiej i koreańskiej. Fani z tygodnia na tydzień są spragnieni meczów, a piłkarze gry. Każdy ma nadzieję, że przerwa w końcu się zakończy i sportowy świat zacznie wracać do normalności.

Dodaj komentarz