Zakłady bukmacherskie online w czasie epidemii

Zakłady bukmacherskie podczas epidemii

Koronawirus opanował świat. Wiele branż musiało zrewidować swoje plany, w tym także świat sportu i legalnych zakładów bukmacherskich. Najpopularniejsze sporty zawiesiły swoje rozgrywki, ale to nie oznacza, że nic nie można obstawiać. Oto nasz przewodnik po zakładach online w Polsce

Najpopularniejsze ligi w zawieszeniu

Do niedawna ranking najpopularniejszych sportów w legalnych zakładach sportowych był powszechnie znany. Numerem jeden była piła nożna, a za nią plasowało się kilka innych dyscyplin: tenis, siatkówka, hokej na lodzie, koszykówka, czy piłka ręczna. W marcu 2020 nastąpiło „trzęsienie ziemi” w tych sportach. Niemal wszystkie ligi zawiesiły swoje rozgrywki lub przedwcześnie zakończyły sezony ligowe. W efekcie czego próżno szukać wciąż aktywnych lig. Ostatnimi rodzynkami w piłce nożnej były ligi białoruska i australijska. Jeśli chodzi o tenis w zakładach bukmacherskich online, to swoje typy można stawiać na mecze amatorów. Jedynie na Białorusi i w Rosji można jeszcze mieć do czynienia z rozgrywkami w najpopularniejszych ligach.

Polskie zakłady bukmacherskie stawiają na inne sporty

W Polsce działa kilkanaście podmiotów, które uzyskały licencje i pozwolenie na prowadzenie legalnych zakładów bukmacherskich. Od dawna liderem i największą firmą jest STS. Wobec kryzysu na wielu rynkach wywołanych pandemią koronawirusa, każdy bukmacher stara się przystosować do panujących warunków. Dlatego dochodzi do zmian w ofercie zakładów online. Gdy wypadło większość meczów piłki nożnej i innych sportów drużynowych, trzeba było znaleźć nowe sporty i rozrywkę dla graczy. W warunkach kwarantanny świetnie sprawdza się esport. Rozgrywki esportowych graczy i ich drużyn toczą się nadal i fani chętnie obstawiają mecze CS: GO i LoL. Swoje rozgrywki w Counter-Strike: Global Offensive prowadzi liga Flashpoint. Jeśli komuś bliżej jest do tradycyjnego sportu, to można np. stawiać zakłady na rozgrywki w szachach lub tenisie stołowym.  W ofercie znajdują się także niższe ligi najpopularniejszych sportów w różnych, najczęściej odległych, by nie powiedzieć egzotycznych krajach. Jeśli ktoś nie przepada za sportem zawsze pozostaje mu oferta, które dostępna jest w kategoriach rozrywka i polityka. Zakłady bukmacherskie online wychodzą bowiem poza świat sportów i typowych zakładów. Legalni bukmacherzy w Polsce oferują obstawianie decyzji politycznych i wyborów w wielu państwach. Jeśli chodzi o rozrywkę, to popularnością cieszą się teleturnieje, reality show oraz konkursy.

Zakłady bukmacherskie - wyścigi psów

Nowości w najlepszych zakładach bukmacherskich

Legalni bukmacherzy w Polsce szukają więc ciekawych alternatyw dla graczy. I na efekty ich działań nie trzeba było długo czekać. W dobie świata jako globalnej wioski i daleko posuniętej cyfryzacji znalezienie nowych sportów do obstawiania w zakładach bukmacherskich nie było trudno. Dlatego gracze mogą spróbować wielu nowych zakładów bukmacherskich. Taką w kategorii sportów walki jest sumo. Tradycyjny japoński sport, które jest tam wręcz kultowym, otworzył się na inne kraje. Uwagę może przykuwać futbol australijski, czyli mieszanka kilku sportów, w tym piłki nożnej i rugby. W ofercie najlepszych zakładów bukmacherskich pojawiły się wyścigi psów i wyścigi konne. Można więc obstawiać gonitwy, jak choćby te z Flamingo Park w Republice Południowej Afryki. Co ciekawe wyścigi konne i wyścigi psów od dawna są w ofercie legalnych zakładów bukmacherskich na wirtualne sporty. Teraz pasjonaci tych sportów mogą porównać wirtualną odmianę z tą rzeczywistą.

Dodaj komentarz