Bonusy bukmacherskie

Sprawdź, u jakich bukmacherów bonusy są na porządku dziennym! Z których bonusów bukmacherskich najlepiej skorzystać?

Jak dostać bonusy bukmacherskie

Mówi się, że w życiu nie ma nic za darmo. Jednak, czy aby na pewno? W obecnych czasach przynajmniej trochę można zaoszczędzić, jeśli na bieżąco śledzi się akcje promocyjne oraz rabaty udzielane przez sklepy czy usługodawców. Tak samo wygląda to w branży zakładów bukmacherskich! Bonusy są czymś, czego oczekują klienci, a firmy wychodzą temu naprzeciw. Jaki jest zatem najpopularniejszy wśród bonusów bukmacherskich?

Freebet – gracze go uwielbiają!

Freebet bonusy bukmacherskie

Wśród różnych promocji bukmacherskich to właśnie freebet jest numerem jeden! Na czym polega ten bonus? Bukmacher doładowuje konto gracza dodatkowymi środkami, które można przeznaczyć na zawarcie zakładu. Jest to gratisowa pula pieniędzy, co prawda niezbyt wielka – zwykle od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Dlaczego freebet cieszy się tak wielką popularnością? Ten bonus bukmacherski ma wiele zalet:

 • freebet jest powszechny – występuje w wielu polskich zakładach bukmacherskich
 • u znacznej części polskich bukmacherów freebet pojawia się systematycznie, dzięki czemu możesz liczyć na minimum kilka tego typu bonusów bukmacherskich rocznie
 • wystarczy spełnić proste i przejrzyste zasady, aby otrzymać freebet

Czy istnieje bonus bez depozytu?

Bonusy bukmacherskie

Sama nazwa wskazuje, że freebet (z ang. free bet) to darmowy zakład. Czy to oznacza, że jest to bonus bez depozytu? Czy istnieje w pełni darmowy freebet? Oczywiście! Najczęściej tego typu bonus bez depozytu otrzymuje się zaraz po założeniu konta u wybranych polskich legalnych bukmacherów. Warto jednak czytać regulaminy promocji bukmacherskich, bo często gracz musi spełnić dodatkowe warunki, aby móc wypłacić freebet. Nie są to bowiem pieniądze, które możemy wypłacić od razu, zazwyczaj najpierw trzeba postawić zakład. Jednak jest to możliwe, aby otrzymać zupełnie darmowy bonus bez depozytu wyłącznie za rejestrację! Każdy bukmacher samodzielnie ustala warunki promocji bukmacherskich, dlatego warto sprawdzać szczegóły na stronach internetowych lub przeczytać poniższy tekst do końca! Na końcu artykułu znajdziesz listę zakładów bukmacherskich z bonusem typu freebet.

Zakład bez ryzyka u polskich bukmacherów!

Zakłady bukmacherskie bez ryzyku

Kolejną propozycją dla graczy jest zakład bez ryzyka. Zazwyczaj zakłady bukmacherskie bonus ten mają przygotowany jedynie dla nowych graczy. Co zyskujesz, wybierając cashback u bukmachera? Zakład bez ryzyka to tzw. zakład ubezpieczony. Owo ubezpieczenie daje pewność, że jeśli przegrasz swój pierwszy postawiony kupon, to bukmacher zwróci Ci pieniądze. Jest to duże udogodnienie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z branżą bukmacherską! Warto sprawdzić przed założeniem konta, u których bukmacherów dostępny jest zakład bez ryzyka oraz kwotę, do jakiej zakłady bukmacherskie zobowiązują się wypłacić zwrot środków.

W zakładach bukmacherskich bonusów na start jest więcej

To nie jedyne dwa bonusy bukmacherskie, na które mogą liczyć gracze. Oprócz popularnego freebetu oraz zakładu bez ryzyka w ofercie bukmacherów możesz znaleźć między innymi specjalny bonus powitalny od depozytu! Również on jest zaliczany jako bonus na start. Co trzeba zrobić, aby dostać bonus powitalny i jak go wykorzystać?

Bonusy bukmacherskie na start

Bonus powitalny działa na bardzo prostej zasadzie:

 • jeśli wpłacisz na konto depozytowe 100 zł, to bukmacher daje 100 zł
 • jeśli doładujesz konto główne w kwocie 500 zł, to dostajesz dodatkowe 500 zł
 • wpłacasz 1000 zł, dostajesz od zakładów bukmacherskich kolejny 1000 zł

Proste, prawda? Przed skorzystaniem z oferty należy sprawdzić, do jakiej maksymalnej wartości bukmacher podwoi dokonaną przez gracza wpłatę. Niektóre zakłady bukmacherskie oferują bonus powitalny w wysokości ponad 1000 zł! Żal nie skorzystać! Warto także zaznaczyć, że zakłady bukmacherskie raczej dokonują doładowania bonusem powitalnym konta bonusowego gracza. A to wiąże się z dodatkowymi warunkami (typu kilkukrotne obrócenie kwotą bonusu powitalnego, aby móc przelać pieniądze na głównej konto depozytowe).

Lista bukmacherów – bonusy na start

A teraz konkrety! Na chwilę obecną w wybranych zakładach bukmacherskich możemy otrzymać następujące bonusy na start:

Totalbet bonusy bukmacherskie
 • freebet: 20 zł + 20 zł
 • bonus powitalny: do 5000 zł
Fortuna bonusy bukmacherskie
 • freebet: 20 zł (przekształcone w punkty)
 • zakład bez ryzyka: 100 zł
 • bonus powitalny: do 1000 zł
STS bonusy bukmacherskie
 • freebet: 25 zł
 • freebet na Betgames: 20 zł
 • zakład bez ryzyka (oferta czasowa): do 200 zł
 • bonus powitalny: do 1200 zł
ForBet bonusy bukmacherskie
 • freebet: 20 zł
 • bonus powitalny: do 1200 zł
LVBet bonusy bukmacherskie
 • freebet: 20 zł
 • bonus powitalny: do 1000 zł (pakiet powitalny do 1500 zł)
 • bonus powitalny na sporty wirtualne: do 600 zł
BetFan bonusy bukmacherskie
 • zakład bez ryzyka: do 100 zł
 • bonus powitalny: do 1000 zł (pakiet powitalny do 3000 zł)
Milenium bonusy bukmacherskie
 • zakład bez ryzyka: do 100 zł
 • bonus powitalny: do 1500 zł
Betclic bonusy bukmacherskie
 • zakład bez ryzyka: do 500 zł
Totolotek bonusy bukmacherskie
 • bonus powitalny: do 1000 zł
Superbet bonusy bukmacherskie
 • bonus powitalny do 600 zł
PZBuk bonusy bukmacherskie
 • freebet: 50 zł
 • bonus powitalny: 20 000 punktów

Masz już najlepsze bonusy bukmacherskie? Na co je wykorzystać?

Bonusy bukmacherskie w piłce nożnej

Bonusy przydadzą się, aby móc więcej obstawiać! Jeśli zastanawiasz się, od czego zacząć, to najpierw skup się na dyscyplinach sportowych, które dobrze znasz. Dla nikogo zapewne nie będzie zaskoczeniem, że piłka nożna jest najpopularniejsza w zakładach bukmacherskich. Jeśli dobrze czujesz się właśnie w tej dyscyplinie i jesteś na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami w najpopularniejszych ligach typu Bundesliga, Premier League, Serie A i La Liga, to wykorzystaj swoją wiedzę! Oprócz śledzenia meczów na żywo, warto również zapoznać się ze statystykami na temat danej drużyny i jej formy oraz dokładnie te dane przeanalizować. To zwiększy prawdopodobieństwo wygranej! W typowaniu u bukmachera liczy się przede wszystkim tzw. „chłodna głowa”. Mimo że obstawianie dodaje wielu emocji, to jednak po latach wprawy zauważysz, że czym więcej rozsądku, tym lepsze wyniki na koncie.

Bonusy bukmacherskie w wyścigach konnych

Jeśli jednak masz ochotę zaszaleć, to lepiej to zrobić na początku. Dzięki temu możesz wykorzystać bonusy bukmacherskie i jeśli nie wygrasz, to także nie stracisz! Skoro chcesz spróbować czegoś zupełnie nowego, to możesz wybrać zakłady na wyścigi koni i psów. Możliwość obstawiania tego typu wyścigów jest powszechna przed samym wydarzeniem na żywo, na terenie obiektu, na którym odbywa się wyścig. Jednak wyścigi koni i chartów nie należą do podstawowej, głównej oferty polskich bukmacherów. Jeśli nie masz okazji wybrać się na tor wyścigowy z prawdziwego zdarzenia, to obstawianie online wydaje się ciekawą alternatywą!

Jeśli natomiast wolisz pozostać w strefie komfortu, to zawsze jest możliwość obstawiania piłki nożnej, ale wybrania nieco bardziej egzotycznej ligi. Kto w Polsce ogląda piłkę nożną rozgrywaną na innych kontynentach? Raczej niewiele osób! A może być równie interesująca jak topowe europejskie ligi. Liga chińska, liga argentyńska, a może liga australijska? To wszystko znajdziesz w zakładach bukmacherskich online! To jak? Wchodzisz do gry?